Seznam přihlášených týmů 2017

F - Formace:

F1 (do 8 let)

  • Babypanenky Hranice
  • Daisy Ostrava
  • Krokodýl Ostrava
  • Mažoretky Petra Studénka
  • Mažoretky Petra Studénka
  • MK Ballerisimo Hlučín
  • Stars Talento FM

F2 (od 9 do 11 let)

  • Daisy Ostrava
  • Krokodýl Ostrava
  • Linetbells
  • Mažoretkový súbor Ella Raková
  • Mažoretky Sunny Kopřivnice
  • Mažoretky Sunny Kopřivnice
  • Minipanenky Hranice
  • MK Ballerisimo Hlučín
  • Rozetky DDM Třinec
  • SK Mažoretky Paprsky Hlučín
  • Taneční klub JOY

F3 (od 12 do 14 let)

  • Daisy Ostrava
  • Linetbells
  • Mažoretkový súbor Ella Raková
  • Mažoretky Petra Studénka
  • MK Ballerisimo Hlučín
  • Panenky Hranice
  • SK Mažoretky Paprsky Hlučín

F4 (od 15 let)

  • Mažoretky Anife Rosice
  • SK Mažoretky Paprsky Hlučín

MF - Miniformace:

MF1 (do 9 let)

  • Krokodýl Ostrava
  • Krokodýl Ostrava
  • Mažoretkový súbor Ella Raková
  • MK Ballerisimo Hlučín 
  • MK Ballerisimo Hlučín
  • MK Ballerisimo Hlučín
  • MLadies Klimkovice
  • Taneční klub JOY
  • Taneční klub JOY

MF2 (od 10 do 12let)

  • Krokodýl Ostrava
  • Krokodýl Ostrava
  • Mažoretky Impressio SVČ Ostrava
  • Mažoretky Petra Studénka
  • MK Ballerisimo Hlučín

MF3 (od 13 let)

  • Krokodýl Ostrava
  • Krokodýl Ostrava
  • Krokodýl Ostrava
  • Linetbells
  • Mažoretkový súbor Ella Raková
  • Mažoretky Petra Studénka
  • Mažoretky Petra Studénka
  • Mažoretky SVČ Ostrava
  • MLadies Klimkovice
  • SK Mažoretky Paprsky Hlučín

S - Sóla

S1 (do 8 let)

  • Krokodýl Ostrava
  • Krokodýl Ostrava
  • Linetbells
  • Mažoretky Petra Studénka
  • Mažoretky Petra Studénka
  • Mažoretky Petra Studénka
  • Mažoretky Petra Studénka
  • MiniPanenky Hranice
  • MK Ballerisimo Hlučín 
  • STARS Talento FM
  • Taneční klub JOY
  • Taneční klub JOY

S2 (od 9 do 10 let)

  • Krokodýl Ostrava
  • Krokodýl Ostrava
  • Krokodýl Ostrava
  • Mažoretkový súbor Ella Raková
  • MK Ballerisimo Hlučín 
  • MK Ballerisimo Hlučín
  • Panenky Hranice
  • Panenky Hranice
  • Panenky Hranice
  • Panenky Hranice
  • SK mažoretky Paprsky Hlučín
  • Taneční klub JOY

S3 (od 11 do 12 let)

  • FO Frýdek-Místek
  • Krokodýl Ostrava
  • Krokodýl Ostrava
  • Krokodýl Ostrava
  • Krokodýl Ostrava
  • Linetbells
  • Mažoretky Petra Studénka
  • Mažoretky Petra Studénka
  • Mažoretky Petra Studénka 
  • Taneční klub JOY
  • Taneční klub JOY

S4 (od 13 do 14 let)

  • Krokodýl Ostrava
  • Linetbells
  • Mažoretkový súbor Ella Raková
  • Mažoretky Petra Studénka
  • MK Ballerisimo Hlučín 
  • MK Ballerisimo Hlučín 
  • MK Ballerisimo Hlučín
  • Panenky Hranice
  • SK Mažoretky Paprsky Hlučín
  • Taneční klub JOY 

S5 (od 15 let)

  • Krokodýl Ostrava
  • Krokodýl Ostrava
  • Krokodýl Ostrava
  • Krokodýl Ostrava
  • Linetbells
  • Mažoretkový súbor Ella Raková
  • Mažoretky Petra Studénka
  • MK Ballerisimo Hlučín 

DT - Dua, tria

DT1 (do 9 let)

  • Daisy Ostrava
  • Krokodýl Ostrava
  • Krokodýl Ostrava
  • Krokodýl Ostrava
  • Mažoretky Profa Kids Havířov
  • Rozetky DDM Třinec
  • Taneční klub JOY

DT2 (od 10 do 12 let)

  • DDM Ostrava Poruba
  • Krokodýl Ostrava
  • Krokodýl Ostrava
  • Krokodýl Ostrava
  • Mažoretkový súbor Ella Raková
  • MK Ballerisimo Hlučín 
  • MK Ballerisimo Hlučín
  • Panenky Hranice
  • MiniPanenky Hranice
  • Rozetky DDM Třinec
  • Rozetky DDM Třinec

DT3 (od 13 let)

  • Krokodýl Ostrava
  • Krokodýl Ostrava
  • Krokodýl Ostrava
  • Linetbells
  • Linetbells
  • Mažoretkový súbor Ella Raková
  • Mažoretky Petra Studénka
  • MK Ballerisimo Hlučín
  • MK Ballerisimo Hlučín
  • Panenky Hranice
  • Panenky Hranice
  • Rozetky DDM Třinec
  • SK Mažoretky Paprsky Hlučín
  • SK Mažoretky Paprsky Hlučín 

PŘIHLAŠOVÁNÍ UKONČENO

---seznam bude doplňován dle evidovaných přihlášek--- Jedná se pouze o seznam přihlášených, ne o startovní listinu.