Vánoční turnaj - Osadníci z Katanu 21. 12. 2014

Zlatá neděle – čas, kdy někteří už strojí vánoční stromeček, jiní nakupují vánoční dárky, pečou cukroví či poslouchají koledy. TOM Sihasapa ve spolupráci s RADAMOKem se rozhodli, že 21. prosinec 2014 uspořádají v klubovně Na Mýtě turnaj v jedné oblíbené strategické hře.

„Vyměním dřevo za obilí…“, „Přidej ke dřevu ještě kámen a obilí je tvoje!“ – i takto se během nedělního dopoledne obchodovalo. Milovníci moderních společenských her určitě poznali, že předvánoční dopoledne jsme osídlovali ostrov Katan. Ve stejnou chvíli nás k tomuto ostrovu dorazilo celkem dvanáct a bylo třeba určit, kdo se stane pánem Katanu. Začali se stavět cesty, vesnice, které se rozrůstaly v města, budovala se vojska. Určit toho, kdo se stane jediným pánem Katanu, nebylo vůbec jednoduché. Po čtyřech kolech si ale tento titul zaslouženě odnesl Pavouk. Ostatní ale také neodešli s prázdnou. Každý si domů odnesl společenskou hru, a to díky finanční podpoře Městského obvodu Ostrava-Jih, kterému patří velké poděkování.

A kdo se stane pánem Katanu v roce 2015? Může to být kdokoli z vás! Vánoční turnaj v Osadnících z Katanu je turnajem tradičním, takže se na něj můžete těšit určitě i v prosinci 2015.

Vánoční turnaj - Osadníci z Katanu 21. 12. 2014 - fotogalerie


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Patička pod spodním menu