Trefa 17. 9. 2017

Stará soutěž, nový termín, nové místo. Deset let jsme se pravidelně na jaře scházeli na střelnici v Orlové Lázy. Letos bylo jarní počasí tak nepříznivé (sníh, led a zima), že střelnice měla z bezpečnostních důvodů přerušenou činnost.

Museli jsme soutěž odložit na podzim a jelikož jsme nebyli schopni najít v Orlové vhodný termín, museli jsme hledat i novou střelnici. Nakonec se vše podařilo a v polovině září proběhl již 11. ročník TREFY na střelnici Skalka v Ostravě Porubě.

Přestože 17. září znovu pršelo, sešlo se více než 80 soutěžících, kteří bojovali o co nejlepší trefu v deseti disciplínách (malorážková puška, pistole, vzduchovka, šipky, granát, ringo, kop na branku, hod na důlek apod.) Soutěžící jsou rozděleni do několika věkových kategorii, a ti nejlepší si odnesou hodnotné ceny – sportovní potřeby. Od tohoto ročníku taky odměňujeme pohárem závodníka s nejlepší trefou, tedy toho, kdo nasbíral úplně nejvíce bodů za celou soutěž.

Akce se povedla, ale hlavně jsme našli nové místo pro naši soutěž. Střelnice je větší, vyhovuje i ohledně dalších prostor pro případné špatné počasí, ale hlavně pro většinu účastníků je mnohem dostupnější. I termín v polovině září je příjemnější, takže u něj zůstaneme i do budoucna.

Trefa 17. 9. 2017 - fotogalerie


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Patička pod spodním menu