Stali jsme se distributory EYCA karet!

O KARTĚ EYCA

Evropská karta mládeže EYCA (European Youth Card) je mezinárodní identifikační průkaz pro mladé. Nejedná se o slevovou kartu pouze pro studenty; v České republice ji mohou získat všichni lidé ve věku 5 – 30 let. Momentálně je v ČR asi 45 000 držitelů těchto karet a mohou využívat přes 1 000 slev a výhod.

V Evropě je Evropská karta mládeže nejrozšířenější slevovou kartou pro mladé, má více než 5 milionů držitelů, kteří mohou čerpat 60 000 slev ve 39 evropských zemích. Karta je široce využitelná pro aktivity v různých oblastech života, jako je cestování, kultura, doprava, ubytování, stravování, nakupování, sport, služby či vzdělávání. Více informací o kartě EYCA a mezinárodní databázi slev naleznete na evropských stránkách karet EYCA http://www.eyca.org.

Kartu je také možné využít jako průkaz totožnosti pro děti mladší 15 let (a mít tak například 50% slevu na dopravu po celé ČR).

VARIANTY EYCA KARET

Kartu si můžete pořídit ve variantě nestudentské (EYCA klasik) anebo studentské (EYCA student). U každé z těchto variant pak existuje karta typu „veřejnost“, kterou může získat každý, a karta EYCA členský průkaz – ta je určena členům nejrůznějších sdružení, kteří ji kromě slev mohou využít jako členský průkaz ve své organizaci.

NABÍDKA SLEV

Slevy se hodně liší dle konkrétní lokality a slevového místa. Kulturní organizace obvykle slevují 20 – 50 %. Významné jsou rovněž slevy na ubytování (10 – 40 %) a dopravu (10 – 50 %). Některé cestovní kanceláře, obchody a autoškoly poskytují slevy 5 – 15 %. Dále je možné získat speciální produkty, jako například nejvýhodnější cestovní pojištění v ČR.

Aktuální nabídka slevových míst zde.

 

Eyca-karta2Objednej si kartu EYCA on-line

Patička pod spodním menu